Szlak

Kulinarny

Kamil Klekowski podczas pokazu kulinarnego na evencie dziadowskie party

Jako Perunica jesteśmy członkiem Sieci Opolskie ze smakiem. www.zesmakiem.opolskie.pl


Jest to sieć, której celem jest promocja tradycji kulinarnych europejskich regionów, ułatwienie konsumentom i turystom odnalezienie dobrej, lokalnej żywności, promocję wartościowych produktów i potraw regionalnych.


Pierwsza część folderu informującego o daniach Byczyńskich min. Mamałyga, Krokanty, Pieczona gęś lub królik Druga część folderu informującego o daniach Byczyńskich min. Szary sos polski i siemieniotka/konopiotka. Oraz historia zawarta w potrawachPorcje degustacyjne wydawane podczas pokazu kulinarnego
Usługi Gastronomiczne i Cateringowe

W Byczynie prowadzimy kuchnię, przystosowaną go zbiorowego żywienia. Pozwala to nam przygotowywać potrawy od podstaw, z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa i higieny żywności. Współpraca z lokalnymi i regionalnymi producentami, przetwórcami i rolnikami, pozwala zaś zachować wysoką jakość produktów i potraw. Specjalizujemy się w kuchni polskiej: staropolskiej oraz śląskiej i kresowej.

Wspólne gotowanie dorosłych jak i dzieci podczas eventu matki boskiej zielnej
Eventy Kulinarne

We współpracy z Ad Gustum tworzymy ofertę turystyki kulinarnej: kolacje degustacyjne, gotowanie na żywo, pokazy plenerowe, catering, warsztaty, wizyty studyjne, szkolenia, kramy z produktami lokalnymi, regionalnymi i tradycyjnymi. Sprzedaż produktów lokalnych.


W obiektywie...